اطلاعیه های مهم انجمن
خدمات سایت اطلاعیه تاپیکهای مهم
اپــــــلود سنتـــــــــر اختصاصـــــی سایــــت لطفا عکسهای خود را فقط دراپلود سنتر سایت اپلود نمایید
قرار دادن هرگونه تبلیغ یا ادرس سایت یا شماره تلفن در امضا کاربران ممنوع و هرگونه خرید یا فروش اجناس از طریق پیام خصوصی بدون اطلاع مدیران ممنوع میباشد
بهترین کشورهای سازنده تفنگ های ساچمه زنی
زمان کنونی: 10-24-2014, 07:09 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ایمان
آخرین ارسال: ایمان
پاسخ: 16
بازدید: 10017

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
وضعیت : آفلاین
سپاس شده 7838 بار در 860 ارسال

نوع اسلحه:
ویترین مدال:

ارسال: #1
دوستان نظرات خود را راجب بهترین تولید کننده تفنگ ساچمه زنی و دلیل ان را بیان کنید
(آخرین ویرایش در این ارسال: 11-10-2011 01:54 PM، توسط POURANG.)
11-10-2011 01:13 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط POURANG ، عبدالرحمن ، esmaeil1356 ، hunter ، PORIYA ، محمد امین ، mehdi 1981
کاربر نیمه حرفه ایی
اعتبار: 45
سپاس شده 4487 بار در 451 ارسال

نوع اسلحه:
ویترین مدال:

ارسال: #2
RE: بهترین کشورهای سازندهتفنگ های ساچمه زنی
من چون خودم استیونز آمریکا 5 تیر دارم بسیار ازش راضیم و تفنگی بسیار دور برد است . قبلا هم 5تیر پران بلژیک داشته ایم که اون هم بسیار تفنگ خوبی بود و یه برند کاملا شناخته شده ای است .
تفنگهای روسی هم بسیار خوب هستند و دوربرد .
ساچمه زنی های آلمان هم فکر کنم جزء بهترینها باشه .
واگر از نظر انتخابی باشه اول آمریکا وبلژیک بعد هم آلمان و روسیه البته تفاوتهاشون کمتر محسوس هستش .
ApplHb
11-10-2011 03:30 AM
 سپاس شده توسط POURANG ، عبدالرحمن ، esmaeil1356 ، hunter ، masud7 ، ایمان ، ahmad1373 ، baqeri ، PORIYA ، محمد امین ، mehdi 1981

نوع اسلحه:
ویترین مدال:

ارسال: #3
RE: بهترین کشورهای سازنده تفنگ های ساچمه زنی
با عرض ادب و تشکر از شما دوست عزیز

استیون یکی از بهترین تفنگهای ساچمه زنی است و اولین خصوصیت ان دوام ان از لحاظ مکانیکی است ولی در کل تفنگهای ساچمه زنی امریکایی دور زن نیستند و دارای الگوی پخش بسیار عالی هستند

چون مقداری از گاز باروت اگر دستکش نباشد و نیمه اتو ماتیک باشد برای مسلح کردن فشنگ بعدی بکار میرود از ضرب و برد ان کم میشود در کل تفنگهای امریکای تفنگ تو پر زنی هستند

نظر شخصی بنده چک و المان و روس

یکی از الویتهای این انتخاب بحث سلیقه است ولی خود من چک را بیشتر دوست دارم ولی امریکا در گلوله زنی بهترین دنیا است ولی در ساچمه زنی بلوک شرق اروپا بهترین است
11-11-2011 12:12 AM
 سپاس شده توسط ahmad1373 ، عبدالرحمن ، pasha ، POURANG ، esmaeil1356 ، baqeri ، PORIYA ، hunter ، محمد امین ، mehdi 1981
کاربر ساده
اعتبار: 0
سپاس شده 38 بار در 3 ارسال

نوع اسلحه:
ویترین مدال:

ارسال: #4
با درود فراوان بر تمام دوستان.:3D Smiles (90):
والا از نظر من که بهترین ساچمه زنی های دنیا رو فقط و فقط ایتالیا تولید میکنه.
برتا و پرازی تنها دو نمونه از ساچمه زنی های ساخت ایتالیا هستند.

در مقام بعدی بلژیک قرار میگیره که من برونینگ رو از همه بلژیکی ها برتر میدونم.

چاکر همه:3D Smiles (277):
11-11-2011 05:09 PM
 سپاس شده توسط عبدالرحمن ، ایمان ، POURANG ، esmaeil1356 ، baqeri ، PORIYA ، hunter ، محمد امین ، mehdi 1981
کاربر نیمه حرفه ایی

نوع اسلحه:
ویترین مدال:

ارسال: #5
(11-11-2011 12:12 AM)federal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض ادب و تشکر از شما دوست عزیز

استیون یکی از بهترین تفنگهای ساچمه زنی است و اولین خصوصیت ان دوام ان از لحاظ مکانیکی است ولی در کل تفنگهای ساچمه زنی امریکایی دور زن نیستند و دارای الگوی پخش بسیار عالی هستند

چون مقداری از گاز باروت اگر دستکش نباشد و نیمه اتو ماتیک باشد برای مسلح کردن فشنگ بعدی بکار میرود از ضرب و برد ان کم میشود در کل تفنگهای امریکای تفنگ تو پر زنی هستند

نظر شخصی بنده چک و المان و روس

یکی از الویتهای این انتخاب بحث سلیقه است ولی خود من چک را بیشتر دوست دارم ولی امریکا در گلوله زنی بهترین دنیا است ولی در ساچمه زنی بلوک شرق اروپا بهترین است

با سلام
تفنگ من استیونز دستکش است . دوربردش هم تجربه شخصیم بود چون با اکثر برندهای مختلف که شلیک کردم به این نرسید غیر از یه تک لول روس ، که خدایی واقعا دورزن بود هر کسی باهاش شلیک می کرد حیرون میموند از دورزنیش .
(آخرین ویرایش در این ارسال: 11-11-2011 09:06 PM، توسط pasha.)
11-11-2011 09:05 PM
 سپاس شده توسط ایمان ، POURANG ، esmaeil1356 ، عبدالرحمن ، baqeri ، PORIYA ، hunter ، محمد امین ، mehdi 1981

نوع اسلحه:
ویترین مدال:

ارسال: #6
خوب دوست عزیزشما 5 تیر را با 5 تیر قیاس کن با تک لول نه

دوست عزیز تمام تفنگها را باید در کلاس خود قیاس کرد ولی در کل یه تفنگ به شما پیشنهاد میکنم دو لول بغل 83 برنو چک سوپر

یکی از بهترین دفنگهای دنیاست و تفنگ مورد علاقه بنده است

احمد اقا ذوست عزیز هم درست میفر مایند گران ترین تفنگ ساچمه زنی دنیا فعلا فابری ایتالیا است
11-11-2011 10:59 PM
 سپاس شده توسط POURANG ، esmaeil1356 ، pasha ، عبدالرحمن ، baqeri ، PORIYA ، hunter ، محمد امین ، mehdi 1981
کاربر نیمه حرفه ایی

نوع اسلحه:
ویترین مدال:

ارسال: #7
آقا هادی از نظر بنده یه جورایی هم تک لول وهم 5 تیر دستکش یکی است از این لحاض که تک تیر هستند بدون مسلح شدن گاز باروت . من دو لول را دوتا تفنگ میدونم و 5 تیر پران اتومات هم 5 تا تفنگ میدونم ولی 5 تیر دستکش را یه تفنگ(از نظر عملکرد) .
چون همینطور که همه میدوندد برای مسلح شدنش باید هر سری اهرم را به عقب کشید این یعنی در تفنگ تک لول شکست آن و فشنگ گذاری که این کارو اومدند در 5 تیر دستکش آسان کردند . البته این نظر شخصی من است .
11-12-2011 08:57 PM
 سپاس شده توسط ایمان ، عبدالرحمن ، esmaeil1356 ، PORIYA ، hunter ، POURANG ، محمد امین ، mehdi 1981

نوع اسلحه:
ویترین مدال:

ارسال: #8
خوب شما با تک تیر هم تیر کن

5 تیر اهداف پروازی است و ایا چهار پاره را مثل تک لول میزند درست است 5 تیر است و انگار تک لول و 5 تیر را پشت سرهم میزند ولی الگوی پخش با برد انها با هم یکی است ؟
11-13-2011 12:43 AM
 سپاس شده توسط عبدالرحمن ، baqeri ، esmaeil1356 ، PORIYA ، POURANG ، hunter ، محمد امین
مدیر انجمن سلاح شکاری
**
اعتبار: 226
سپاس شده 15344 بار در 1583 ارسال

نوع اسلحه:
ویترین مدال:

ارسال: #9
دوستان 5 تیر دستکش بیشتر برای قدرت کاربرد دارن تا سرعت در شکار کردن ولی من خودم دستکش رو به پران ترجیع میدم چون هم کنترل رو اون بیشتر هست و هم اینکه قدرتش بیشتره و میشه باهاش فشنگ های پرقدرتی مثل چارپاره شلیک کرد
01-28-2012 04:13 PM
 سپاس شده توسط esmaeil1356 ، hunter ، عبدالرحمن ، POURANG ، PORIYA ، محمد امین ، mehdi 1981

نوع اسلحه:
ویترین مدال:

ارسال: #10
با سلام

در قدرت و نفوذ و تخریب بله دستکش اما در شکار پرنده و هوازنی نه 5 تیر سرتره و مال اینکار است

دستکش برای اهداف کند چهار پا مثل گراز و جنگهای خیابانی و برای بوفالو و تفنگهای شات گان دنیا برای مهار کردن حیوانات چهار پای وحشی اکثرا دستکش هستند ولی برای پیشگیری و هوازنی پرنده با اون مانور و شتاب و سرعت مناسب نیست
01-29-2012 01:59 AM
 سپاس شده توسط عبدالرحمن ، esmaeil1356 ، reza.a ، POURANG ، PORIYA ، محمد امین ، mehdi 1981
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته:

تماس با ما | Your Website | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS | مدال‌ها