Forums
مقایسه کرال مگنوم و شادو 1000 ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forums (http://www.hunter-airgun.ir)
+-- انجمن: تفنگ بادی و گازی Air & CO2 Gun (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: مقایسه (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- موضوع: مقایسه کرال مگنوم و شادو 1000 ؟ (/showthread.php?tid=296)

صفحه‌ها: 1 2 3

مقایسه کرال مگنوم و شادو 1000 ؟ - Sh4DoVV - 01-13-2012 01:16 AM

با سلام
ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی
امیدوارم که حالتون خوب باشه
از اساتید خواهش دارم که تفنگ بادی کرال مگنوم کالیبر 4.5 که اسم جدیدش توی بازار الان رامبو هست رو با شادو 1000 یه مقایسه تخصصی بفرمایند
بنده خودم کرال مگنوم دارم و آیا میشه اونو تقویت کرد ٰ و باید چه کارهایی رو روی اون انجام بدم
با تشکر
یا علی

RE: کرال مگنوم و شادو 1000 ؟ - royal - 01-13-2012 01:28 AM

دوست عزیز متاثفانه شادو 100 که الان تولید میشن با کپ پلاستیکی هستن و این اساسی ترین مشکل شادو هست ولی شادو تیر اندازی رو بسیار لذت بخشی رو به همراه داره هم دقتش خوبه هم قدرتش و هم خوش دستی اون ولی متاسفانه مدل های ترک تفنگ بادی اکثرا استعلاک بالایی دارن و در کل لگد زیادی دارن و دقیق زن نیستن من دوستم یه 125 رنجر داشت که اولش بسیار قدرت مند بود ولی بعد حدود 100 شلیک هم قدرتش به شدت پایین اومد و هم اینکه کل بدنش لق میزد و دقتش به خاطر لگدش افتضاح بود وقتی تعمیر کار بازش کرد برای تعمیر در کمال تعجب دیدم فنر بسیار بلندی در داخل اون گذاشته بودن که تقریبا اندازه فنر دیانا 350 بود حالا نمیدونم رو چه حسابی این فنر رو گذاشتن رو این اسلحه با این کیفیت بدنه و متاسفانه امنیت اونها هم پایینه و در هنگام ساچمه گذاری مواظ باشید فنر اون رها نشه و در اخر به نظر من شادو بهترهRog

RE: کرال مگنوم و شادو 1000 ؟ - Majid - 01-13-2012 02:02 AM

(01-13-2012 01:28 AM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز متاثفانه شادو 100 که الان تولید میشن با کپ پلاستیکی هستن و این اساسی ترین مشکل شادو هست ولی شادو تیر اندازی رو بسیار لذت بخشی رو به همراه داره هم دقتش خوبه هم قدرتش و هم خوش دستی اون ولی متاسفانه مدل های ترک تفنگ بادی اکثرا استعلاک بالایی دارن و در کل لگد زیادی دارن و دقیق زن نیستن من دوستم یه 125 رنجر داشت که اولش بسیار قدرت مند بود ولی بعد حدود 100 شلیک هم قدرتش به شدت پایین اومد و هم اینکه کل بدنش لق میزد و دقتش به خاطر لگدش افتضاح بود وقتی تعمیر کار بازش کرد برای تعمیر در کمال تعجب دیدم فنر بسیار بلندی در داخل اون گذاشته بودن که تقریبا اندازه فنر دیانا 350 بود حالا نمیدونم رو چه حسابی این فنر رو گذاشتن رو این اسلحه با این کیفیت بدنه و متاسفانه امنیت اونها هم پایینه و در هنگام ساچمه گذاری مواظ باشید فنر اون رها نشه و در اخر به نظر من شادو بهترهRog

دوست خوبم
مقایسه بین شادو و کرال مطرح شده نه برندهای ترک.

RE: کرال مگنوم و شادو 1000 ؟ - hamid - 01-13-2012 02:26 AM

من با هر دو این اسلحه ها شلیک کردم.متاسفانه هیچ کدوم کیفیت قابل قبولی(حداقل نسبت به قیمتشون) ندارن.ولی در مقایسه بین این دو شادو 1000 با اینکه دیگه اسپانیایی نیست و تولید چین هست از کیفیت بهتری برخوردار بود.
دوست عزیز این اسلحه ها مخصوصا کرال اگه خوب ازش مواظبت کنی 1الی2 سال برات کار میکنه.اصلانم به فکر تیون کردن (افزایش قدرت) نباش.چون آلیاژ خوبی نداره و ممکنه از لحاظ ایمنی و ماشه خطرساز باشه.
موفق باشید

RE: مقایسه کرال مگنوم و شادو 1000 ؟ - Majid - 01-13-2012 02:29 AM

در حال حاظر برگشتی تفنگ کرال خیلی زیاد شده.سری ائل کیفیت و دقتش بیشتر بود.شادو 1000 هم همینطور.کپ فلزی قدیمی خوش ساخت تر و دقیقتر بود.
بازم این مقایسه شما بسته به نوع نیاز شما و هزینه پیش بینی شده شما داره.در مجموع هر دو جدیدا" افت کیفیت داشتند

RE: مقایسه کرال مگنوم و شادو 1000 ؟ - Sh4DoVV - 01-13-2012 02:48 AM

با سلام
من این کرال رو تقریبا 3 هفته پیش 130 تومن خریدم (احساس میکنم گرون خریدم) Mpr
من صرفا بخاطر هدف زنی این تفنگ رو خریدم . ایشالا یه گروپ در فاصله 20 متری میزارم که اساتید نظرشون رو اعلام کنند
با تشکر
یا علی

RE: مقایسه کرال مگنوم و شادو 1000 ؟ - PORIYA - 01-13-2012 03:19 AM

من هم فکر میکن شادوو1000 بهتر از کرال باشه ولی از لحاظ کیفیت هردو پایین هستن

RE: مقایسه کرال مگنوم و شادو 1000 ؟ - Majid - 01-13-2012 03:23 AM

تهران ارزونتر بود.ولی با این وضعیت اقتصادی اینجا هم قیمت جدیدش میره بالا(به گفته یه وارد کننده تا 150 هم بالا میره)
سری جدیدش بوش 3پله ای که داره زود خراب میشه که قیمتش 2-3 هزار تومنه

RE: مقایسه کرال مگنوم و شادو 1000 ؟ - MEHDI - 01-13-2012 03:00 PM

به نظر منم شادووبهتره شادوو1000که من دارم ازساخته چند ساله پیشه و کیفیت قطعاتش خوبه تا بحال هم مشکلی باهاش ندارم جدیدا هم با تعویض فنر و واشر پیستون هم دقتش و قدرتش بهتر شده
با کرال شلیک داشتم لگدش و دقت پایینش و کیفیت پایین قطعات از نقاط ضعف غیر قابل چشم پوشی محسوب میشه
نکته ای که خیلی باید در انتخاب تفنگ لحاظ بشه ضریب امنیت سلاح هست که شادوو1000از این بابت برتری داره
Kap

RE: مقایسه کرال مگنوم و شادو 1000 ؟ - ایمان - 01-13-2012 09:34 PM

تفنگ اسمش روشه تفنگه باید همان جای که شما نظر رفتید شلیک کنه نه هر جا که خودش خواست

تمام برندهای ترک به نظر بنده همین مشکل را دارند